logo firmy Berni-Hol

O nas

Od 22 lat realizujemy motoryzacyjne marzenia oraz potrzeby naszych klientów.


Specjalnością firmy Berni-Hol jest profesjonalne świadczenie pomocy drogowej, holowania oraz transportu samochodów, maszyn budowlanych i rolniczych.

Zdjęcie jednej z naszych autolawet

Zawsze spełniamy wszystkie zalecenia naszych klientów i przykładamy duży nacisk do jakości świadczonych usług. Dzięki temu zdecywana większość klientów pozyskujemy z polecenia.

Państwu, którzy nie znają Berni-Hol proponujemy zapoznać się z szeroką ofertą. Ze szczegółami i cenami czekamy pod telefonem.

Do dyspozycji jesteśmy przez 24 godziny na dobę i wszystkie dni w tygodniu. Jak najszybciej docieramy na miejsce, działamy głównie na terenie Gliwic i okolic województwa śląskiego oraz opolskiego. W razie potrzeby kursujemy w całej Polsce i Europie

Prowadzimy legalną działalność, a nasze autolawety spełniają wszelkie normy i przepisy. Pilnujemy także przygotowania kierowców.

Dla spełnienia potrzeb klientów posiadamy całodobowe parkingi na terenie Gliwic oraz województwa opolskiego dla zabezpieczenia ładunków oraz pojazdów.

Zdjęcie jednej z naszych autolawet

Oprócz pomocy drogowej

Drugą gałęzią naszej działalności jest Serwis mechaniczno-blacharsko-lakierniczy, w którym wykonujemy kompleksowe naprawy oraz remonty.

Prowadzimy także serwis wulkanizacyjny 24h przez 7 dni w tygodniu.

Przejdź do oferty